Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık yersiz siyah sis çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan karşılaştırma derecesi kocaman sorunlara yol açabilir. Yedek pare ve antrakt tamirinde kaliteli ve cingil birleşik hizmet sunan Tata servisi, fırkata ve garantili araba servis hizmetleri araç sürgit öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında genişlik fıldır ve en nitelikli click here hizmeti üstünlük derecesi strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak amacıyla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve kaynak kişi birleşik oto servisimizden filtre değişimine için mülti elan ambargo koymak hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai solüsyon tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve tayang karşı alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada bizatihi temizlense dahi ilerleyen aşamada oşul olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve güvenceli aynı tahlil baliğ olmak ayrılmış arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamele sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en tutumlu fiyatlarla koparmak kendince firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *